VYNESENÍ A MONTÁŽ KONTINENTÁLNÍCH POSTELÍ ZDarma S ASISTENCÍ ZÁKAZNÍKA


Vážení zákazníci,

jak je již u nás dlouhodobě zvykem, vždy ke každé zakoupené posteli poskytujeme vynesení a montáž naším pracovníkem zcela zdarma bez jakýchkoliv skrytých poplatků. A není tomu jinak ani s příchodem kontinentálních postelí, jejichž montáž se od klasických dřevěných postelí zcela zásadně liší, a to i v případě samotného vynesení.

Zboží našim zákazníkům dováží a montuje vždy jeden vyškolený pracovník, který má dlouholeté zkušenosti s montáží stovek postelí všeho druhu. Rozdíl u kontinentálních postelí je však především v tom, že u tohoto typu postele není možné pro přepravu rozložit postel na tolik menších částí, jako je tomu u standardní dřevěné postele. Jednotlivé díly jsou díky tomu rozměrnější a pro manipulaci s nimi je potřeba 2 osob ať už při vynesení do bytu či domu, tak i během samotné montáže. Z tohoto důvodu je pro vynesení a montáž nutná asistence jedné dospělé osoby ze strany zákazníka především právě při vynesení, ale částečně i při montáži. 

Jaké úkony provádí zákazník?

Zákazník asistuje především při vynášení dílů postele na místo montáže. Během montáže nemusí provádět žádné odborné činnosti, pouze asistuje našemu pracovníkovi přidržením nebo při přenášení a kompletaci postele. Veškeré odborné činnosti zajišťuje náš pracovník, který je pro tuto činnost proškolen. Součinnost zákazníka při montáži nám umožňuje poskytovat tuto nadstandardní službu našim zákazníkům zcela zdarma.

Kolik jednotlivé díly postele váží?

Standardní dvojlůžko je složeno celkem z 5 balíků (velké čelo, 2x nosná část postele, vrchní matrace, Topper). Nohy a spojovací kování je baleno samostatně v krabici. Váha balíků se liší podle typu čela postele nebo rozměru, ale obvykle se váha balíků pohybuje kolem 30 - 40 kg (čelo postele, nosná část, vrchní matrace). Topper a přibalené kování svou váhou nepřevyšují 10 kg. 

Jak dlouho celková montáž trvá?

Vynesení postele na místo montáže je individuální podle dispozic domu, ale obvykle trvá okolo 20 min. Samotná montáž je jednodužší než u klasické postele. Liší se samozřejmě doba montáže jednolůžka, kde je méně dílů a montáž je snažší na manipulaci. Celkový čas montáže včetně vynesení obvykle nepřesahuje 1 hodinu, ovšem vždy záleší na konkrétní situaci. Proto si prosím na dodání a montáž postele vždy ponechte časovou rezervu.

Jaké jsou rozměry balíků?

Rozměry balíků se opět liší podle objednané postele. Pro představu uvádíme příklad pro konkrétní postel Continental Classic Hils v rozměru 180 x  200 cm.

  • čelo postele: 180 x 116 x 16 cm
  • základní nosná část: 90 x 200 x 27 cm (2x)
  • vrchní matrace: 180 x 200 x 19 cm
  • Topper: 180 x 200 x 6 cm
  • nohy a kování: cca 20 x 30 x 40 cm

 

Po montáži jsou veškeré obalové materiály opět odvezeny naším pracovníkem, takže po nás nezůstaně žádný nepořádek. Odvezené obaly se u nás roztřídí podle druhu a přípraví k odvozu specializovanou firmou k recyklaci. K obalům přistupujeme zodpovědně. Pomáháme chránit naše životní prostředí.

Věříme, že budete s výběrem kontinentální postele maximálně spokojeni a užijete si očekávané pohodlí.