JAKOU ROZKLÁDACÍ POSTEL SI VYBRAT A PROČ SI VYBRAT TANDEM

 

Jak vybrat rozkládací postel Tandem

Proč si vybrat rozkládací postel Tandem:

Proč si vybrat rozkládací postel Tandem? Tak například proto, že žádná jiná rozkládací postel Vám nedá záruční lhůtu 10 let na lamino a 25 let na masivní provedení. Tak skvělé jsou rozkládací postele Tandem! Extra velká variabilia a víceúčelovost získala rozkládacím postelím Tandem obrovskou zákaznickou oblibu. A to nejlepší: jdou rozložit tak snadno, že to zvládne i školák! Pojďme si je tedy blíže představit!

Lamino nebo masiv:

Rozkládací postele Tandem se vyrábí jak v lamino provedení tak i v celomasivní bukové variantě. Lamino materiál je levnější a nabízí vynikající poměr ceny a užitných vlastností postele. Jinými slovy se dá rozkládací postel v laminu pořídit levněji. Výhodou je také široký výběr barevných lamino dekorů, které velmi snadno sladíte s nábytkem, který již máte doma. Někteří zákazníci mohou vznést dotaz, zda postel z lamina bude dostatečně pevná a zda vydrží. Odpověď je v tomto případě velmi jednoduchá - ano, rozkládací postele Tandem z lamina jsou velice pevné. Není lamino jako lamino, jednotlivé lamino materiály se velice liší svou strukturou, vnitřní hustotou i povrchem. Na výrobu postelí BMB jsou používány ty nejkvalitnější lamino dekory od špičkových evropských dodavatelů Egger a Kronospan, které splňují nejpřísnější kvalitativní i hygienické normy (nelze tak tedy vůbec srovnávat kvalitu lamina na postelích BMB např. s kvalitou lamino výrobků z Polska). Postele Tandem Jsou speciálně vyvinuty tak, aby vydržely každodenní skládání a rozkládání, jsou vyrobeny ze silného masivu tloušťky 32 mm a na důkaz toho, že se jedná opravdu o kvalitní postel, výrobce poskytuje na lamino rozkládací postele prodlouženou záruční lhůtu 10 let! Na takto dlouhou záruční lhůtu si netroufají ani ostatní konkurenční výrobci rozkládacích postelí z masivu! Rozkládací postele Tandem z lamina můžeme rozhodně doporučit. Jedná se o cenově vynikající variantu, pokud potřebujete ušetřit a zároveň nechcete dělat kompromis v kvalitě výrobku. 

Masivní rozkládací postele Tandem z bukového masivního dřeva můžeme bez nadsázky označit jako "postel na celý život". Dokazuje to nejen extra dlouhá záruční lhůta na postel 25 let! Bukové dřevo je velmi tvrdá dřevina a má vynikající mechanické vlastnosti - tvrdost, pevnost, odolnost, životnost, a tyto vlastnosti jsou mnohonásobně lepší, než je tomu např. u jiných měkkých dřevin (smrk, borovice). Proto buk patří k nejoblíbenějším dřevinám pro výrobu kvalitního dřevěného nábytku. Veškeré konstrukční části a části rámu postele jsou vyrobeny z bukového masivu o tloušťce 40 mm - jedná se o velice robustní postele! Výplně čel a části, které mají estetickou funkci, jsou vyrobeny z masivu o tloušťce 20 mm. Všude je použito pevné šroubovací kování (šrouby + závrtné matice), které umožňuje jednoduchou a bezproblémovou opakovanou montáž i demontáž pro případ, že postel v budoucnu budete chtít někam přestěhovat (toto platí i u lamino verze). Za masivní bukovou postel si sice oproti laminu něco připlatíte, ale všechny tyto skvělé vlastnosti a dlouhá životnost Vám Vaši investici mnohonásobně vrátí zpět. A jako bonus: kousek opravdové přírody u Vás doma! Přírodní dřevo je skvělý harmonizující prvek, přináší radost a pomáhá navozovat pocit duševní pohody. Prožívejte každý den s dotykem tohoto jedinečného přírodního materiálu, který stvořila sama příroda. Váš den bude svěží a plný příjemné pohody! 

Podle čeho se rozkládací postele Tandem dělí:

Nejen, že jsou krásné! Jsou i velice praktické a prioritní důraz při jejich vývoji byl kladen právě na individualitu každého z nás. Každý z nás má jiné potřeby, jiné požadavky a jiné představy o pohodlném spánku. Tandem proto vznikl rovnou ve třech úžasných variantách, které naší jedinečnou individualitu plně respektují. Rozkládací postele dělíme na 3 typy podle typu použitého roštu - řada Tandem KLASIK s laťovým roštem, řada Tandem PLUS se základním lamelovým roštem a patentovaná řada Tandem ORTHO s možností užití jakéhokoliv - i polohovacího - postelového lamelového roštu tak, jako např. v manželské posteli. A proč je rošt tak důležitý? Protože právě rošt z velké části určuje, jak pohodlný a ortopedický spánek Vám postel poskytne. 

Který typ rozkládací postele Tandem vybrat:

Laťový rošt u řady Tandem KLASIK poskytuje základní pohodlí, nijak se netvaruje a matrace na něm při lehnutí pocitově působí spíše pevnějším dojmem. 
Pokud byste raději zvolili ortopedičtější variantu, rozhodně je lepší vybrat rošt lamelový - např. u varianty Tandem PLUS je rozkládací lamelový rošt v základním provedení, již se tvaruje společně s matrací a z ortopedického hlediska umožňuje mnohem pohodlnější spánek a přizpůsobení se zakřivení páteře, a to i při spánku na boku. 
Pokud požadujete pohodlí bez jakýchkoliv kompromisů, pak je zde pro Vás varianta Tandem ORTHO, do které můžete vybrat jakýkoliv postelový rošt i s polohováním hlavy a nohou, s aktivní ramenní kolébkou pro extra pohodlný spánek na boku nebo lamelový rošt se 42 lamelami pro vysokou tvárnost a přizpůsobivost. A pokud se rozhodnete rošt za 5 let vyměnit za nějaký jiný nebo lepší? Žádný problém, rozkládací postel Tandem ORTHO je přesně pro takovouto situaci stvořena. Další situací, která může nastat, je případ, kdy Vašemu partnerovi či partnerce vyhovuje zcela jiný lamelový rošt než Vám, žádný problém, prostě si každý na svou půlku rozkládací postele dáte svůj vlastní rošt (ideálně o stejné výšce) - např. jeden z partnerů chce polohování roštu, druhý nikoliv.

Velká variabilita a možnost přizpůsobení rozkládací postele individuálním představám:

Samozřejmostí je výběr z mnoha barevných odstínů u lamina i u masivního bukového dřeva, různé varianty opěrek - zvýšené, vysoké, na levé či na pravé straně anebo úplně bez opěrek, možnost volby postele se zásuvkou i bez zásuvky, výběr rozměrů 80x200 cm nebo 90x200 cm včetně možnosti prodloužené délky 220 cm u varianty Tandem Klasik.

Standardní nosnost rozkládací postele 120 kg / XXL Tandem s nosností až 180 kg:

Rozkládací postetel Tandem mají standardně nosnost 120 kg / osoba. Tzn., že v rozloženém stavu na dvojlůžko na posteli mohou spát 2 osoby s maximální hmotností 120 kg. Nabízíme však i 3 typy rozkládacích postelí Tandem v provedení XXL se zvýšenou nosností 180 kg / osoba, tzn. celková nosnost rozložené postele pro 2 osoby je 360 kg. Jedná se o rozkládací postele Cora Tandem Ortho XXL, Lara Tandem Ortho XXL a Tarja Tandem Ortho XXL. V konfigurátoru produktu si potom můžete u těchto XXL variant zvolit, zda Vám stačí rošty s nosností 150 kg nebo zda chcete využít plnou maximální nosnost 180 kg / osoba.

Kde se rozkládací postele Tandem vyrábí:

Rozkládací postele Tandem se vyrábí na jižní Moravě, kde si již více jak 100 let předávají truhlářští mistři své zkušenosti z generace na generaci. Firma BMB vznikla v roce 1897 v malém jihomoravském městečku, původně jako malá truhlárna, která vynikala svou vysokou kvalitou. Dnes, po více jak 120 letech, na stejném místě a ve stejných budovách, vyrábí přes 40 truhlářských mistrů v práci se dřevem postele a ložnice pod značkou BMB. Každé jedné posteli je věnován zcela osobitý přístup a ta nejlepší péče, založená na tradiční české poctivé práci a mistrovskému umu. Firma BMB vyznává filozofii, že kvalitní postel by měla vydržet celý život. Díky poctivému přístupu při výběru materiálů, konstrukci a tradičnímu způsobu výroby, při kterém jsou používany nejmodernější technologie, Vám firma BMB tuto věc může zaručit. Jako jediný tradiční český výrobce tak garantuje prodlouženou záruku na své postele 10 let na lamino a 25 let na masivní provedení. My postele BMB můžeme vřele doporučit!

Vyberte si akční set s matracemi nebo rozkládací postel samostatně:

Nechcete složitě kombinovat a vymýšlet, která rozkládací postel a s jakými matracemi je pro Vás nejlepší? Nebojte, nemusíte! Učinili jsme tak za Vás a velmi pečlivě jsme nakonfigurovali vybrané sety rozkládacích postelí Tandem Klasik, Plus i Ortho s matracemi, a u varianty "Tandem Ortho" i s několika typy lamelových roštů včetně polohovacích. Stačí si jen vybrat zde. Pokud Vám žádný z akčních setů nevyhovuje, nevadí! Jednoduše si vyberte rozkládací postel samostatně a matrace pro Tandem také.

Jak je to s dodáním a s montáží rozkládací postele:

Dodací termín je zpravidla 4 - 6 týdnů. Dodací lhůtu každé postele najdete vždy přesně specifikovano v popisu produktu dole na stránce. Rozkládací postele jsou tedy vždy vyráběny na zakázku podle Vaší konkrétní objednávky a parametrů, které si vyberete (rozměr, odstín, rohy atd.). Jakmile se blíží výrobní termín postele (cca týden předem), kontaktujeme zákazníka telefonicky a domlouváme si s ním již individuální termín a přesnou hodinu dodání a montáže postele. Součástí dodání je doprava našimi vlastními vozy po celé ČR zdarma a odborná montáž postele u zákazníka zdarma - tyto služby jsou poskytovány zcela automaticky a zdarma, není třeba je dodatečně nijak sjednávat. Podrobné informace o dodání najdede zde a podrobné informace k montážím najdete zde. Prvotřídní servis od nás je samozřejmostí. Tak co, ještě váháte?

Máte další dotazy?

Proto jsme tady a rádi Vám je zodpovíme. Zeptejte se nás na emailu nebo nám zavolejte na naši infolinku. Těšíme se na Vás :-)

............................................................................................................................................................................................................................

Vybírat můžete zde: