PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS

Postele-Loznice proč nakupovat právě u nás

Vážení a milí zákazníci, velice si ceníme Vaší dlouholeté důvěry, se kterou u nás opakovaně nakupujete. Čím je nákup u nás jedinečný a proč nakupovat zrovna u nás? Předně, nejsme jen tak nějaký "obyčejný eshop", kterých je všude kolem mnoho. Jsme zcela jedineční! Například tím, že jsme rodinná firma s více jak 7-mi letou tradicí v oboru a tak nám na všem, co děláme, velice záleží. Máme osobní zájem na tom, abychom Vám, našim milým zákazníkům, nabízeli pouze ten nejkvalitnější ložnicový sortiment, který Vám bude dlouhá léta spokojeně sloužit. V žádném případě se nesnažíme mít největší a nejširší nabídku všeho možného.

Máme velmi vysokou laťku, kterou musí splňovat každý výrobek před tím, než jej zařadíme do naší nabídky. Neprodáváme totiž jen tak "nějaké postele", ale vybíráme pouze ty nejlepší z nejlepších o kterých víme, že jsou opravdu skvělé. Výrobky v naší nabídce také musí pocházet z České republiky a nejen to, musí být v ČR opravdu vyrobeny! Další nezbytnou podmínkou jsou pro nás šetrné a ekologické postupy ve výrobě a použití ekologických a nezávadný materiálů. Povrchová úprava všech našich dřevěných výrobků je ekologická na vodní bázi. Žádná toxická rozpouštědla! A jak si můžeme být jisti prvotřídní kvalitou naších výrobků? Zcela snadno! Nikdo totiž nezná sortiment našich výrobků lépe než my, protože ke všem postelím poskytujeme již více jak 7 let montáž u zákazníka zdarma! Za těch 7 let nám rukama "fyzicky" prošlo opravdu velké množství postelí a častokrát jsme to byli právě my, kdo tak mohl dát podnět z praxe našim výrobcům na vylepšení některých konstrukčních prvků. Protože známe naše výrobky z praxe opravdu detailně, můžeme Vám tak nejlépe poradit a zodpovědět vše, co Vás zajímá a co se mnohdy nedozvíte ani z oficiálních materiálů výrobce. Záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí.

Veškeré zboží po celé ČR vozí výhradně naši pracovníci a to výhradně naší vlastní dopravou (žádné pochybné přepravní společnosti). Díky tomu Vám můžeme vždy garantovat dodání v předem dohodnutém termínu a čase. A to, že je naše doprava opravdu skvělá, dokazuje i to, že jsme nikdy po cestě nepotloukli jedinou postel! O naší dopravě si můžete podrobněji přečíst zde. Přeprava nábytku je velice komplikovaná záležitost, ale my moc dobře víme, jak na to :-)


Dodáváme postele, nikoliv "balíky"! Ke všem postelím poskytujeme montáž u zákazníka zdarma. Přesně tak víte, co kupujete. Postel si můžete prohlédnout a můžete se zeptat našeho pracovníka na cokoliv, co Vás zajímá. Vše Vám na místě předvedeme a vysvětlíme. A montáž u nás neprovádí jen tak někdo, ale vždy se jedná o odborného pracovníka se vzděláním v oboru dřevovýroby a truhlářství. Po montáži odvezeme veškerý obalový materiál, takže Vám doma po nás nezůstane žádný nepořádek. A protože nám není lhostejné životní prostředí, tak veškeré obalové materiály následně ekologicky zlikvidujeme.

Jsme seriózní firma a proto po Vás nepožadujeme žádné zálohy předem (jako to dělá většina nábytkářských firem). Za zboží můžete celou částku zaplatit až při dodání zboží po montáži, stačí si jako způsob platby zvolit "dobírku". Pokud však preferujete bezhotovostní převod, také to není problém - po přijetí objednávky Vám vystavíme zálohovou fakturu s částkou objednávky a se splatností 4 týdny u postelí / 14 dní u matrací a roštů. U nás si zkrátka můžete sami vybrat.


  • Jsme tu vždy pro Vás a jste to právě Vy, naši milí zákazníci, na kterých nám záleží nejvíce! Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit :-)
 
Vaše Postele-Ložnice