• DOPRAVA A SLUŽBY | vše vozíme výhradně naší dopravou


Postele Ložnice a doprava všech postelí zdarma

CENA DOPRAVY:  

ČESKÁ REPUBLIKA
U objednávky v hodnotě 5000,- Kč a více je doprava po celé ČR ZDARMA
U všech ostatních objednávek nižší hodnoty je cena dopravy 189,- Kč po celé ČR bez rozdílu typu zboží i místa doručení. 

Dopravu zboží k zákazníkovi zajišťujeme po celé ČR výhradně vlastními vozy, montáže provádějí naši ODBORNÍ pracovníci. 


PROČ VŠE VOZÍME VLASTNÍ DOPRAVOU:

Protože milujeme nábytek! A jsme nadšení, když jsou naši zákazníci také nadšení! 
Vypadá to jednoduše, ale dopravit masivní postel k zákazníkovi (nebo nábytek všeobecně) není snadná věc, i když máte velké auto, a rozhodně tak nelze činit pomocí přepravních služeb typu PPL, TopTrans apod. Některé eshopy tak činí a většinou to dopadá všelijak, ale rozhodně ne ke spokojenosti zákazníka. Dřevo, přes všechnu svou pevnost, odolnost a dlouhou životnost, je na dopravu velice náchylné a i přes sebelepší balení nemá šanci dorazit k zákazníkovi bez "úrazu" při dodání pomocí přepravní služby. Stačí větší rána nebo špatně umístěný balík v autě položený na plocho, a šrámy, oděrky či praskliny jsou na světě. Pokud Vám dorazí přepravní službou potlučený dílec, zpravidla to ani nemáte šanci poznat, protože postelový dílec je zabalen v kartónu, který nemusí vůbec vykazovat známky poškození. Nejčastěji se u přepravních služeb stává to, že s balíkem hodí, nebo na něj postaví jiné těžké balíky, které po něm následně posunují - v těchto případech vnější karton vypadá zcela nepoškozeně, ale zboží uvnitř je buď prasklé nebo otlačené. A to zpravidla zjistíte až doma, když dílec vybalíte ... a co teď s tím? Kolotoč dohadování s prodejcem, přepravní službou a následné čekání na dodání nového kusu, což se zpravidla protáhne opět o výrobní lhůtu zboží na 4 - 6 týdnů. Máme vyzkoušeno, že na současném "přepravním trhu" dosud neexistuje přepravní společnost, která by uměla s nábytkem zacházet a garantovala bezpečné doručení nábytku k zákazníkovi. 
Toto všechno jsou důvody, proč jsme se rozhodli vozit veškeré zboží výhradně naší vlastní dopravou

JAK ZBOŽÍ VOZÍME A KDO VÁM ZBOŽÍ PŘIVEZE:

Veškeré zboží vozíme našimi dodávkovými vozy po celé ČR a na Slovensko. Víme, jak zboží do auta naložit a jak jej k zákazníkovi převézt jako v bavlnce. Za více jak 7 let fungování naší rodinné firmy jsme při přepravě nikdy nerozbili ani jediný dílec, takže Vám můžeme 100% garantovat bezpečné doručení Vaší objednávky! Zboží nerozváží "obyčejný" řidič, ale pracovník, který je zároveň odborně vzdělán v dřevovýrobě a truhlářství. Daný pracovník u Vás zároveň provede montáž postele. Můžete se ho na cokoliv zeptat, perfektně zná veškerý sortiment našeho zboží a co se týká montáží, hravě si na místě u Vás poradí s jakoukoliv nenadálou technickou situací, která by mohla nastat :-) 

JAK NAŠE DOPRAVA FUNGUJE:

Na konkrétním termínu doručení se vždy se zákazníkem domlouváme individuálně předem tak, aby mu to vyhovovalo. Můžeme Vám tedy garantovat, že zboží dorazí k vždy v pořádku a v předem dohodnutém termínu a čase. Ze zkušeností našich zákazníků si můžete např. na Heurece přečíst, že dohodnuté termíny včetně hodiny dodání dodržujeme naprosto perfektně. Pokud se v průběhu cesty k Vám vyskytnou nějaké předem neočekávané události, které neumíme ovlivnit (např. kolona na dálnici), náš pracovník Vám obratem zavolá, že se např. 20 minut zdrží v koloně. Každý zákazník od nás den před dodáním obdrží emailem telefonický přímý kontakt na pracovníka, který mu zboží poveze, takže i opačně, pokud byste se potřebovali v den dodání s naším pracovníkem spojit, není problém.

JAK DOMLOUVÁME TERMÍNY DODÁNÍ:

Většina námi dodávaného zboží je zakázkově vyráběna (výrobní termíny uvádíme vždy u jednotlivých produktů). Po přijetí objednávky Vám potvrdíme orientační termín dodání dle informace u produktu - např. u postele 4 - 6 týdnů. V tuto chvíli ještě přesně neznáme konkrétní výrobní termín, přesný den zatím nezná ani výrobce. Práce se dřevem je velice individuální a zvláště u masivního dřeva se některé výrobní procesy mohou o 1 - 2 dny protáhnout či naopak zkrátit - proto je prvotní informace o dodacím termínu uvedena vždy v rozmezí (např. 4 - 6 týdnů). Cca týden před tím, než bude postel ve výrobě finálně dokončena, již výrobce zná přesný den, kdy bude postel kompletně vyrobena. Takže cca týden před dokončením Vaší objednávky ve výrobě , my dostáváme avízo z výroby s již přesným výrobním termín. Náš expediční pracovník Vás v tuto chvíli telefonicky kontaktuje a již se s Vámi domlouvá na přesném termínu dodání a montáže postele u Vás. Voláme Vám tedy vždy s dostatečným předstihem cca 5 - 7 dní. 

DODÁNÍ ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ:

S termínem a hodinou dodání se Vám vždy snažíme vyjít maximálně vstříc. Vozíme od rána cca od 9:00 hodin až do večerních 18 - 19:00 hodin. Vždy záleží na konkrétní trase a složení montáží pro daný den. Pokud se naplní víkendové trasy, vozíme zboží i v sobotu (nelze to však předem - např. v den objednání, garantovat).  Pokud Vám náhodou navrhovaný termín nevyhovuje, náš pracovník Vám nabídne jiné možné varianty. 

Veškeré postele dodáváme včetně montáže, která je zdarma, čímž můžeme zaručit, že Vám vždy výrobek bude doručen ve 100% stavu, můžete si jej před převzetím kompletně prohlédnout a neriskujete tak převzetí na pohled "bezvadného" balíku, který může obsahovat rozbité zboží (jak tomu někdy bývá u přepravních společností). Více o montážích si můžete přečíst zde. Informce o vynesení a montáži kontinentálních postelí naleznete zde.

...........................................................................................................................................................................

Odpovědi na nejčastější dotazy