Montáže ke všem postelím ZDARMA

Montáž všech postelí zdarma jen u Postele-Ložnice

Ke všem postelím, dodávaným naší společností, poskytujeme dopravu a montáž postele zdarma. Standardně jezdí vždy jeden pracovník, který zakázku realizuje (doprava, vynesení a montáž) a na celý den má rozplánované jednotlivé montáže u zákazníků na přesný, předem dohodnutý čas. Informace k dopravě a dohodnutí termínu dodání a montáže si můžete přečíst zde.

JAK PROBÍHÁ DODÁNÍ A MONTÁŽ:

Dle předem dohodnutého data a hodiny k Vám přijede náš pracovník. Jezdíme vždy vlastními vozy a pracovník, který Vám objednávku přiveze zároveň provádí i montáž. Není to totiž jen "obyčejný řidič", ale odborný pracovník se vzděláním ve dřevovýrobě a truhlářství s mnohaletou praxí v oboru. Dopravu a montáž tedy zpravidla realizuje jeden pracovník.

Všechny postele jsou dodávány v demontu, tzn. rozmontované. Celá rozmontovaná postel se tak skládá z několika plochých a dlouhých balíků - zadní čelo, přední čelo, bočnice, úložný prostor, dno úložného prostoru, středová příčka atd. Náš pracovník Vaši objednávku vynosí na místo určení a na místě provede montáž. Co se týká výnosu zboží, tak pokud je místo určení ve vyšším patře, kde není výtah, je nutné ze strany zákazníka k vynesení zajistit pomoc jedné osoby. Podrobnější informace k vynesení zboží uvádíme níže. 

Montáž samotné postele trvá cca 45 minut, montáž postele s úložným prostorem a rozkládacích postelí trvá cca 60 - 90 minut. Celkový čas závisí zejména na tom, jak dlouho trvá výnos zboží do bytu. Montáž všech postelí realizuje náš pracovník zcela samostatně, ze strany zákazníka není třeba žádné asistence. Po montáži náš pracovník odveze veškerý obalový materiál, takže Vám doma po montáži nezůstane žádný nepořádek. 

MONTÁŽE PROVÁDÍ VÝHRADNĚ ODBORNÝ PRACOVNÍK:

Jak již bylo řečeno, montáž provádí výhradně odborný pracovník. Montážník, který k Vám přijede, má vzdělání v oboru truhlářství a dřevovýroby a mnohaleté zkušenosti a praxi jak v nábytkové výrobě, tak i s montážemi nábytku. Můžete se tak spolehnout, že montáž od nás bude provedena naprosto perfektně a zcela profesionálně. Při montáži jsme připraveni i na neočekávané situace :-) Tyto situace se v 99,9% vůbec nevyskytují, ale pokud náhodou např. v balení s kováním chybí šroubek, není to žádný problém, protože náš pracovník je vybaven vždy servisním balíčkem. Po technické stránce si na místě při montáži poradíme naprosto se vším. 

Výhodou montáže zdarma je především to, že nekupujete "balíky", ale opravdovou postel. Můžete si vše prohlédout, na cokoliv se můžete našeho pracovníka zeptat, vše Vám při montáži vysvětlí a předvede. A to nejlepší na tom je, že DOPRAVA A MONTÁŽ VŠECH POSTELÍ JE OD NÁS ZDARMA!

JAK MONTÁŽ ZDARMA ZÍSKAT:

Montáž zdarma získáte zcela automaticky tím, že si u nás objednáte postel. Službu dopravy a montáže zdarma poskytujeme zcela automaticky vždy ke všem objednávkám. Montáž tedy není třeba nijak dodatečně sjednávat. Vše Vám potvrdíme ještě jednou v emailu, jakmile naši pracovníci Vaši objednávku pečlivě zkontrolují a zadají do výrobního systému. Zároveň Vám emailem zašleme k montáži informační shrnutí, abyste věděli, jak to bude probíhat - jedná se o souhrn informací, které najdete právě na této stránce.

CO JE TŘEBA PRO MONTÁŽ DOMA PŘIPRAVIT:

Nic, kromě vyklizení místa, kam bude postel umístěna :-) V místnosti, kde bude prováděna montáž, je třeba mít přiravené a vyklizené místo na postel dle rozměru objednané postele + ulička, aby bylo možné kolem postele procházet a provádět montáž. V žádném případě není nutné vyklízet celou místnost! Zároveň prosíme o zajištění volného průchodu do místnosti, kde bude montáž prováděna, aby bylo možné na místo určení nanosit jednotlivé postelové dílce.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K VYNESENÍ NÁBYTKU DO BYTU:

Aby byla zajištěna hladká a bezproblémová realizace jednotlivých montáží, prosíme zákazníky o dodržení následujících bodů níže. Ve většině případů je vynesení zboží do bytu zákazníka bezproblémové, ale v některých výjimečných případech (cca 1 - 2% zakázek) je nutné k vynesení zajistit asistenci jedné osoby ze strany zákazníka. K těmto situacím může dojít např. v případě, že bydlíte v 5. patře a nemáte výtah. Anebo pokud si objednáte zboží velkých rozměrů (např. velká matrace 180x200 cm) nebo zboží velké váhy (např. komoda), které není možné vynést v jedné osobě.

Prosíme, věnujte pozornost následujícím 3 bodům, kterých se to týká:

  • U panelových domů bez výtahu, je-li montáž realizována v patře.
  • U rodinných domů s točitým schodištěm anebo jinak složitým přístupem do patra, kdy je s nábytkem na schodišti složitá manipulace.
  • U postelí a roštů prodloužených délek (210, 220 cm) v panelových domech, pokud se jednotlivé dílce nevejdou do výtahu.

Všechny postele jsou dodávány v demontu (tzn. rozmontované na jednotlivé ploché dílce - přední čelo, zadní čelo, postranice, rám úložného prostoru, dna úložného prostoru ...). U nejběžněji objednávaných délek postelí 200 cm jsou nejdelší rozměry jednotlivých balíků cca 203 cm a vždy se vejdou i do malých výtahů v panelových domech, máme to vyzkoušené. Pouze u prodloužených délek někdy může dojít k tomu, že se do výtahu nevejdou. U nákladních výtahů vůbec není problém.

K vynesení zboží do bytu - matrace a rošty šíří 120, 140, 160, 180 a 200 cm:

V případě objednávky matrací v nadměrných rozměrech je nutné k vynesení zajistit asistenci 1 osoby ze strany zákazníka. Jedná se o šíře matrací 120, 140, 160, 180 a 200 cm.

K vynesení zboží do bytu - komody, šatníky, skříně:

Služba "vynesení do bytu" se nevztahuje na komody, šatníky a skříně, přesto Vám s výnosem do bytu vždy rádi pomůžeme. Většina komod je dodávána ve smontovaném stavu a jsou poměrně těžké - je nutné je nést ve 2 osobách, protože není technicky možné, aby tento typ zboží vynesla jedna osoba. Skříně a šatníky jsou dodávány v demontu (rozmontované), ale jedná se vždy o velké a těžké dílce - opět je nutné je nést ve 2 osobách. Náš pracovník je vybaven ručním manipulačním vozíkem (rudl), pomocí kterého komodu nebo těžší předměty převeze po rovině, ale pro vynesení z auta a vynesení do schodů je vždy nutné zajistit asistenci jedné osoby ze strany zákazníka.

U skříní a šatníků je vzhledem k vyšší váze jednotlivých balíků vždy nutno zajistit asistenci zákazníka. Montáž skříní, šatníků anebo komod či nočních stolků, které jsou dodávány v demontu, NENÍ součástí dodání a zajišťuje si ji zákazník vždy sám (u zboží je vždy přiložen montážní návod v českém jazyce).

........................................................................................................................................................................... 

Máte-li k montáži jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit přímo na našeho technika technik@postele-loznice.com 

Odpovědi na nejčastější dotazy