Designová kolekce Mary Jitona

Designová kolekce Mary

Designovou kolekci Mary navrhla a ve spolupráci s českým výrobcem nábytku firmou Jitona realizovala velmi nadejná designérka Zuzana Škrinárová ze Slovenska. Hlavním motivem kolekce Mary je vytvoření útulné a komfortní privátní zóny tak, aby poskytla ideální podmínky pro odpočinek a regeneraci do dalšího dne. Je vytvořena na principu kontrastu - oblý versus hranatý. Linie nábytku se tak navzájem zvýrazňují a zároveň působí harmonicky v interiéru. Kolekce obsahuje elegantní nábytkové prvky, ze kterých je možné libovolně sestavit funkční a nadčasovou ložnici. dominantním prvkem celé kolekce je především postel Mary.

Postel Mary, JitonaČalouněné čelo je položené na dubovém rámu a vytváří tak pohodlný měkký polštář, o který se rádi opřete. Výška postele 45 cm je vhodná pro osoby všech výšek a v závislosti na výšce použiých matrací vytváří středně vysoké až mírně vyšší lůžko. Vyrábí se ve variantě dvojlůžka i jednolůžka. Pro umístění v ložnici si můžete zvolit šířku 160 nebno 180 cm, do studentského pokoje máte na výběr standardní rozměr jednolůžka 90 cm nebo rozšířené jednolůžko 120 cm pro opravdové fajnšmekry.

 

Noční stolek Mary

Praktický noční stolek pro nejdůležitější drobnosti

Pro vytvoření opravdového pohodlí a ucelený design obsahuje kolekce Mary několik dalších doplňků. Nezbytností v nové ložnici jsou především noční stolky. Kolekce Mary nabízí jednozásuvkový noční stolek v dubovém provedení s úchytkou, která je tvořena vyfrézováním v horní části předního čela zásuvky, což dokonale ladí s celkově přírodně laděným odlehčeným designem kolekce.

 • šířka: 50 cm
 • výška: 45 cm
 • hloubka: 44 cm
 • Více informací k nočnímu stolku naleznete zde.


Vyberte si komodu podle vlastních potřeb

Každá ložnice by měla také pokrýt potřebu úložného prostoru. K tomuto účelu jsou vytvořeny tři typy zásuvkových komod, které si můžete vhodně seskládat do kompaktní zásuvkové sestavy nebo je použít jako výrazný solitér moderní ložnice. Nohy komod i nočních stolků mají tvarově sladěný profil s postelí a dodávají celé místnosti dojem lehkosti a nenucené elegance. Více informací k jednotlivým komodám naleznete zde.

Komody Mary, Jitona

 

Toaletka Mary, Jitona

S toaletkou bude start do nového dne příjemnější

Především dámy ocení také velmi luxusní a stylovou toaletku se zrcadlem pro zpříjemnění každodenní přípravy na začátku nového dne. Netypický vzhled zrcadla ještě více umocní celkový design Vaší ložnice a pomůže Vám být každý den dokonalá.

 • šířka: 80 cm
 • výška: 137 cm (včetně zrcadla)
 • hloubka: 45,8 cm

Více informací k toaletce naleznete zde.


Odkládací stolek pro královské pohodlí

Servírovací stolek Mary, Jitona

Pro víkendové lenošení v ložnici nebo snídani do postele nesmí chybět ani praktický dubový odkládací stolek. Nechte se chýčkat okolím a dopřejte si pohodlí, které Vám doposud chybělo. Jsou dny, kdy se pracovat prostě nesluší.

 • šířka: 42 cm
 • výška: 80 cm
 • hloubka: 44,5 cm

Více uinformací k odkládacímu stolku naleznete zde.


Vysoké zrcadlo Mary, JitonaSe zrcadlem budete mít vše pod kontrolou

Chystáte se na sobotní ples nebo jen chcete být vždy krásná? Potom nezapoměňte na zrcadlo. Posledním prvkem celé kolekce je vysoké stojící zrcadlo, které Vám pomůže rozhodnout, které šaty budou tím pravým doplňkem na dnešní večer. Ložnice není jen na spaní. 

 • šířka: 47 cm
 • výška: 165 cm
 • hloubka: 45 cm

Více informací k stojacímu zrcadlu naleznete zde.

S kolekcí Mary můžete odcházet z Vaší ložnice připravená na jakoukoliv příležitost.